Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvvizsga számít...

Milyen nyelvvizsga számít többletpontnak az érettségihez?

Figyelt kérdés
Spanyol nyelvről lenne szó
2009. jan. 12. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Államilag elismert "C" típusú középfokú: 35 pont.


Államilag elismert "C" típusú felsőfokú: 50 pont.


Semmi más nem elfogadott.

2009. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
BME, Budapesti Cervantes Intézet, Origó biztos hogy jó (mindegy hogy államilag vagy nemzetközileg elismert, a pont jár érte).
2009. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

A második válaszoló baromságot írt, államilag elfogadott nyelvvizsga kell!


[link]

2009. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
nyelvvizsga miatt nem lesz több pontod az érettségin! pluszpontot kaphatsz, ha felvételizel főiskolára, egyetemre.
2009. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs,de miért lenne baromság?


"Nemzetközi nyelvvizsgák (pl. Pitman, Trinity, Zertifikat Deutsch) esetén a többletpontok megadása csak honosító határozat, akkreditált nemzetközi nyelvvizsgák esetén csak a honosító határozat vagy a hivatalos magyar nyelvvizsga-bizonyítvány megléte alapján történik."

forrás: felvi.hu

2009. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
nehogy a Cervantes intézetesre menj!! igaz, hogy az a legkönnyebb, de én nagyon megjártam vele... tavaly májusban voltam és bár átmentem, bizonyítványt idén májusban fognak adni (1 évet kell rá várni..!!!), és még egy hónap a honosítás... nem biztos,hogy meglesz a határidőig és nekem is a felvételi pontok miatt kell...
2009. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!