Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha sikeresen elvégzem az...

Ha sikeresen elvégzem az alapképzést anglisztikán, akkor kapok ingyen felsőfokú angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Külön bizonyítványt nem kapsz, de a diplomád azzal egyenértékű lesz.
2011. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
A diploma megszerzéséhez ELVÁRÁS a felsőfokú angol nyelvvizsga. Úgyhogy nem, nem kapsz ingyen, mert míg nincs felsőfokúd, végezni sem fogsz.
2011. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

A BTK nyelvszakai NEM NYELVISKOLÁK!


-.-

2011. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjistenem. Ne beszéljetek már hülyeségeket. Most végeztem SZTE-BTK anglisztikán, és nem kellett felsőfokú nyelvvizsga. A diplomában meg szerepel, hogy felsőfokú nyelvvizsgával egyenértékű.
2011. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Középfokú nyelvvizsga kell ahhoz, hogy megkaphasd a diplomád.

Egyébként nem, nem kapsz érte felsőfokút.

És igen, a nyelvszakok nem nyelviskolák! Ezért vagyunk tele ennyi hülyével...Aki nyelvet akar tanulni húzzon magántanárhoz vagy nyelviskolába, ne azok elől foglalja a helyet, akik kezdeni is akarnak valamit a diplomájukkal. Mondjuk ez nem pont az anglisztikára vonatkozik.

2011. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy egyenértékű lesz a diplomád egy felsőfokú nyelvvizsgával. Nem hiszem el, hogy itt a sok okostojás, azt hiszik, értenek hozzá, én meg, aki OTT VÉGZETT biztos hülye vagyok. No comment.
2011. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 10:45-nek és 13:55-nek a hasznos információt.


13:41-től és 15:01-től kérdezem, hogy miért ide írták, hogy "A BTK nyelvszakai NEM NYELVISKOLÁK!"? Nem tudom, hogy hol olvasták, hogy a nyelvszakok nyelviskolák, de hogy nem itt, az biztos. Az egy másik kérdés lehetett. Keressék meg azt a kérdést, ha úgy kívánják, és oda írják az okosságokat!

Középfokú nyelvvizsga egyébként anglisztikán nem kell ahhoz, hogy megkapjam a diplomát, mivel aki nem bukik meg, az nyilvánvalóan tud középfokú szinten angolul, hiszen anglisztika szakról van szó.

"10. Nyelvi követelmények:

A záróvizsga letétele a nyelvvizsga-követelmények teljesítését igazolja." - felvi.hu

2011. jan. 2. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem kell, de azt már megkaptad, amikor felvételiként letetted az emelt szintű érettségit :D
2011. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!