Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az emelt szintű német...

Ha az emelt szintű német érettségin elérem a 60%-ot, akkor megkapom a középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
úgy tom h nyelvvizsázni külön kell ... de 100% majd a többiek megmondják =)
2009. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Origó C típusú nyelvvizsgát kapsz akkor
2009. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Esetleg valaki tapasztalatból meg tudja mondani? Nem tudom, hogy az előttem szóló sejti vagy tudja is:S


Mert, ha megkapom, akkor várok az érettségiig, ha nem, akkor kénytelen leszek most elmenni...

2009. febr. 3. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem az olasz emeltem 65% lett és kaptam szóval hihetsz nekem:)

viszont az emelt többletpontot és a nyelvvizsgapontot nem kapod meg, csak az egyiket!!

2009. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyat is lehet - most hallottam -, hogy a középszintet megcsinálod, és 5000 forintért kell valami különbözetit tenni, és meglesz a középfokúd.

De emeltért 60% fölött megkapod a nyelvvizsgát, viszont nem origós, hanem az érettségi bizonyítványban szereplő államilag elismert nyelvvizsgát kapsz. Ebben csak az a rossz, hogy külföldön semmit sem ér.

2009. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!