Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A május 22-én letett nyelvvizs...

A május 22-én letett nyelvvizsgám eredményét megtudom július 9-ig?

Figyelt kérdés
addig számítják bele a felvételi pontszámokba
2009. febr. 8. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. febr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Az eredmenyt biztosan, hiszen az kb. 1 honapon belul kiderul, azonban annak nem art utanakerdezned naluk, hogy elkeszulnek-e es megerkeznek-e hozzad idoben a bizonyitvanyok, ugyanis csak annak a fenymasolatat fogadjak el, ideiglenes igazolast nem, es ha nem erkezik meg, nem tudod idoben bekuldeni. Szerintem rizikos, de jobb, ha utanaerdeklodsz. Nem tudom, melyik tipusra mesz, de vannak olyan vizsgahelyek, ahol direkt figyelnek a hataridokre, es surgetik az eljarast. Remeljuk, hogy nalad is igy lesz.
2009. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtudod az eredményét addig,de ha nem lesz kész a bizonyítvány,akor felvi.hu-ról le kell tölteni egy formanyomtatványt,ami igazolja,hogy van nyelvvizsgád,de még nem készült el a bizonyítvány.

Hidd el ez így van tavaly ugyanez volt velem is.

2009. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!