Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok magamnak orosz...

Hol találhatok magamnak orosz vagy ukrán levelezőtársat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Például itt:

[link]

Ha tudsz angolul (is), akkor szerencséd van, mert a penpal szóra rengeteg találat jött ki.


Az iwiwhez hasonló, de nemzetközi közösségi oldalakon is tehetsz szerintem egy próbát (pl. MySpace, ez nem meghívásos alapon működik), ha regisztrálsz.

2009. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, kipróbálom!
2009. febr. 23. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én orosz anyanyelvű vagyok, de itt élek Magyarországon. Szivesen segitek, ha szeretnéd:)
2009. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon örülök, hogy írtál,csak valami címet írj nekem, ahol kereshetlek!
2009. márc. 13. 15:36
 5/7 anonim válasza:
szia én is tudok oroszul, ha ugy gondolod irhatunk egymásnak
2009. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

www.love.rambler.ru

nem csak társkeresésre használják, leveleznek is, és az egész világból regisztrálnak oroszok:)

2009. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia

én ukrán vagyok, ukrajnában élek.szívesen leveleznék, csak 1 kérdésem van, fiú vagy vagy lány?mert a barátom nagyon féltékeny:P ja és hány éves? 15/L

2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!