Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tudok letölteni olyan...

Honnan tudok letölteni olyan könyvet, vagy valami dokumentumot, amibe le van írva egy konkrét magyar mondat és mellette ott van az angol megfelelője? (lent még)

Figyelt kérdés

Végül is ilyen konkrét beszélgetéses szövegek érdekelnének.

Olyanra gondolok, hogy:

- Hol találom a legközelebbi hotelt?

- A következő saroknál merre is forduljak?

vagy

- Mennyi egy kilo kenyér?

- Egy deka párizsit kérnék szeletelve, ha lehet!


szóval konkrét kérdések és válaszok, meg ilyenek.

ANGOL-MAGYAR vagy MAGYAR ANGOL.


Előre is kösszi!


2011. ápr. 17. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet kapni angol-magyar kisokost amiben ilyen társalgási szövegek vannak.

Be akartam linkelni az alexandráról, de valamiért nem akarja kivágni a címet a gép, bemásolni meg hosszú, de ha beírod a keresőbe hogy kisokos, ki fogja dobni az összes ilyen könyvet, köztük ezt az angolt is.

2011. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, elolvastam, nem vettem észre, hogy letölteni akarod. De azért megnézheted ezt amit javasoltam, mert nem drága, 400 Ft alatt van. Azt nem tudom, hogy honnan lehet letölteni ilyesmit.
2011. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!