Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná valaki nekem ezt...

Lefordítaná valaki nekem ezt a rövid angol szöveget?

Figyelt kérdés

In compliance with the clauses of article L. 121-36 of the Consumer Code, access to the game is completely free and unrestricted, such that the fees for connecting to the game, incurred by the participant, will be reimbursed according to the below procedure.

Prizee.com stores the dates and times of connection to the game, as well of the period of each connection. One monthly reimbursement per household (the same last name, postal address) is allowed for if the participant lives in France and in the normal conditions of use of the game, with the express agreement that normal use of the game cannot exceed 15 minutes per day.


2011. máj. 22. 14:06
 1/4 anonim válasza:
0%

Összhangban a záradékok cikkének L. 121-36 a fogyasztóvédelmi törvény, hozzáférés a játék teljesen ingyenes és korlátlan, úgy, hogy a díjak kapcsolódás a játék, felmerült a résztvevő, akkor vissza kell fizetni megfelelően az alábbi eljárás .

Prizee.com tárolja a dátumokat és időpontokat a kapcsolatot a játék, valamint az időszak minden egyes kapcsolathoz. Egy havi visszatérítés egy háztartásban (azonos vezetéknevet, postai cím) megengedett, ha a résztvevő Franciaországban él, és a szokásos üzemi körülmények között a játék, azzal a kifejezett hozzájárulásával, hogy normál használat esetén a játék nem haladhatja meg a 15 percet naponta .

2011. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Google Translate-ba én is be tudom írni -.-" Azért kössz. Valaki el tudná magyarul is mondani?
2011. máj. 22. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A felhasználói jegyzék L 121-36 cikkelyének záradékaival összhangban a játékhoz való hozzáférés teljesen ingyenes és korlátlan, így a játékhoz való csatlakozás díja, amelyet a résztvevő áll, az alábbi eljárás szerint vissza lesz térítve.

A prizee.com eltárolja a játékhoz való csatlakozás dátumát és időpontját és minden csatlakozás időtartamát is. Háztartásonként (ugyanaz a vezetéknév és postacím) havi egyszeri visszatérítés engedélyezett, ha a résztvevő Franciaországban él és a játék használatának szabályszerű feltételeit betartja, azzal az határozott megállapodással, hogy szabályszerű használat esetén a játék nem lépheti túl a napi 15 percet.

2011. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. máj. 22. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!