Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 9-es angol anyagból külömbözet...

9-es angol anyagból külömbözeti tesztet kell írnom, hogy átmehessek egy másik osztályba szerintetek milyen feladatokat gyakoroljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyenen, de nagyjából sejtem a fontosabbakat:

-Prepozíciók - hozzá egy kis segítség: [link]

-Igeidők - Present simple/continous/perfect, Past simple/continous/perfect, Future (simple, to be going to..., stb.)

A Perfect-ben nem vagyok biztos, volt olyan felmérőm, ahol kellett, és volt, ahol nem.


Természetesen ez nem teljes, de remélem azért ezzel is tudtam segíteni:)

2011. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt olvastam az egyik oldalon:


"A különbözeti vizsga anyagát a két tanterv összevetése alapján a szakmai munkaközösségek határozzák meg. A vizsga tételsorait június hónapban a tanuló rendelkezésére kell bocsátani."


Ezek szerint (ha nálatok is így van) megkapod a vizsga tételsorait, ez alapján sztem tudsz készülni.

2011. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!