Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy és hol kell osztályozóviz...

Hogy és hol kell osztályozóvizsgára jelentkezni, ha érettségizni akarok?

Figyelt kérdés
Már érettségi után egy évvel jutott eszembe, hogy jó lenne angolból egy érettségi is. Csak nyelvvizsgám van belőle.
2011. júl. 7. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már leérettségiztél, akkor nem kell osztályozó vizsgát tenned, hiszen már elballagtál a sulidból.

Itt minden szépen le van írva, kár ragozni: [link]

2011. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszi áttanulmányozom.

Az a problémám, hogy angolt nem tanultam a középiskolában.

Volt még egy idő amikor a nyelvvizsga 100 %-os nyelvi érettséginek számított. Ezt pont előttünk szünttték meg.

Az érettségire jelentkezést még csak értem de ezt az osztályozóvizsgát...

Úgy hallottam, hogy előbb sikeres osztályozóvizsgát kell tenni mind a 4 év anyagából és csak akkor mehetünk érettségire

2011. júl. 7. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el az általam belinkelt dokumentum 2. oldalának első bekezdését :)
2011. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Basszus nem vettem észre hogy van több oldala is. Köszi. Akkor remélem ez igaz. jelentősen megkönnyítené a helyzetemet.

köszönöm a gyors választ.

2011. júl. 7. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél aktuálisabb forrást nem találsz, biztosan igaz.
2011. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van.


(...ezek szerint most akkor is érettségizhet valaki ha esetleg az adott tárgyból megbukott? Ez azért furi.)

2011. júl. 7. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
ja, látom már!! Ez már csak érettségi utánra vonatkozik.
2011. júl. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!