Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD-n egyik vizsgarész (szóbel...

ÖSD-n egyik vizsgarész (szóbeli/irásbeli) sikerül, akkor azt már nem kell újra megÍrni, csak fizetni kell u. annyit?

Figyelt kérdés
Ez lenne tehát a kérdésem.mondjuk a szóbelin nem megyek át akkor az irásbelim már megvan és csak a szóbelit kell újra letennem?
2011. júl. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor csak a szóbelit kell megcsinálnod és csak azt kell kifizetni.
2011. júl. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. júl. 22. 07:03
 3/8 anonim válasza:
én tavaly ÖSDn voltam,de úgy tudom,hogyha egyik része nem sikerül akkor egészet újra kell csinálnod :/
2011. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az oldalukat és ott az van Írva,h külön belehet fizetni a szóbelit meg az irásbelit is.szal akkor úgy lehet h befizetem külön külön és akk ha az egyik nem sikerül ott a másik..nem?:)
2011. júl. 22. 17:00
 5/8 A kérdező kommentje:

Naaa hülyeséget irtam ide..:D

szal ezt találtam:


*...Ha az egyik része a vizsgának (írásbeli vagy szóbeli) nem sikerült, teljes vizsgát tesz le a vizsgázó, de csak fél vizsgadíjat fizet be...


Ezek szerint az egészet le kell tenni újra:S:S

2011. júl. 22. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Was passiert, wenn ich einen Teil der Prüfung nicht bestanden habe?


Wenn Sie einen Teil der Prüfung (schriftlich oder mündlich) nicht bestanden haben, bekommen Sie von Ihrem Prüfungszentrum eine Teilbestätigung für den bestandenen Teil.

Um ein Diplom zu erhalten, müssen Sie den nicht bestandenen Teil innerhalb eines Jahres an einem ÖSD-Prüfungszentrum Ihrer Wahl wiederholen und zahlen dann nur die Hälfte der Prüfungsgebühren.

Bitte bringen Sie Ihre Teilbestätigung mit, wenn Sie sich erneut zur Prüfung anmelden!


Ez a hivatalos. Szóval ha nem sikerül pl a szóbeli, akkor csak azt kell kifizetni és csak azt kell megcsinálni.


Első vagyok

2011. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és itt találtam ezt a "szabályzatot", szóval aki kötözködni akar, ne tegye.

[link]

2011. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Juuuj,kösziii szépen:):)
2011. júl. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!