Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Találhatok valaha a neten más...

Találhatok valaha a neten más nyelvű beszélgetőpartnert, mik a tapasztalatok és hol találtátok?

Figyelt kérdés
Most épp ilyet szeretnék, mert nehezen megy a beszélgetés, de ha rosszul megy kinek lenne türelme velem beszélgetni? Hol kezdjem?
2011. júl. 28. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, neke is ez volt a problémám, mert néha olyan jó lenne egy olyan emberrel beszélgetni, akivel a nyelvet is tudjuk gyakorolni. Van erre egy csomó oldal, de regisztrálni kell, én pedig azt inkább nem vállalnám be :D


Milyen nyelvet akarsz gyakorolni amúgy?

2011. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy chilei sráccal dumáltam pár hónapig, ő sem volt perfekt angol, jól elszórakozunk, tanultunk egymástól.
2011. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erre való a sharedtalk.com. Regisztrálj és még mozambikival is dumálhatsz.
2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Angol nyelven szeretnék.
2011. júl. 28. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az interpals.net oldalon vagyok fent, ami direkt ilyen célra van, de gyakrabban találok pl. deviantarton külföldi barátokat.
2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy dumálhatunk együtt is, ha van kedv és idő hozzá. Tanítgatva a másikat. Mondjuk rám is rám férne egy kis felfrissítő angol beszédtanfolyam...
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az interpals.net oldalt csak ajánlani tudom, nekem onnan egy csomó ismerősöm lett, akikkel angolul&németül tudok beszélni.
2011. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. júl. 28. 23:11
 9/9 anonim válasza:
Van egy telefonra letölthető, SLowly nevű program, amit nagyon tudok ajánlani
2020. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!