Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyar, mint idegen nyelv...

Magyar, mint idegen nyelv tanítás nehéz? Mennyit keresnek vele 1 hónapban? Van rá kereslet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nehéz, képzettség kell hozzá. (a magyar az egyik legnehezebb nyelv) Gondolj bele, már az igekötőket is milyen nehéz lenne elmagyarázni..
2011. aug. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsőre nem egyszerű, de szerintem idővel bele lehet jönni. Mondjuk ha a kezdetektől neked kell tanítanod, az biztos jóval nehezebb, de aki már picit haladóbb és vannak alapjai, annak szerintem könnyebb, és te is könnyebben belerázódsz. A gond az, hogy van rá kereslet, csak szerintem a mindenféle kultúrintézetek, meg diplomás magyartanárok elviszik...Én is hirdettem ilyesmit, de nem jelentkezett rá senki...:( Egyébként ha már belejössz, fogod élvezni, mert nagyon kreatív munka, mondjuk ha nem ismered olyan jól a magyar nyelvtant, akkor alaposan fel kell készülnöd az órákra.
2011. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

szerintem a legnehezebb nyelv a vilagon a magyeri!

foleg annak akinek nem anyanyelve!!

2013. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet főszakként tanulni?
2016. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!