Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LEfordítaná nekem valaki ezt...

LEfordítaná nekem valaki ezt angolra? Nagyából tudom de szeretném a legjobban megírni

Figyelt kérdés

két söétt hajú férfi áll a hegyen.Tél van ,ezért minden havas.Egy nagy lejtőn készülnek lesielni. Az egyik férfi fehér,piros kék overált visel,a másik pedig fehéret.

Mindkettejükön van síszemüveg


2011. szept. 5. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nagyjából fordítsd le és kijavítom
2011. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

two men with dark hair stand on the mountain.there is a winter ,because of this all snow-capped mountains.they prepare on a big slope skying. One of the men wear white, red blue overalls,the other one though white.

they wearing ski glasses

2011. szept. 5. 15:55
 3/4 A kérdező kommentje:
remélem nem írtam nagy baromságot :)
2011. szept. 5. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Two men with dark hair are standing on the mountain. It 's winter so everything's snowy. They're about to sleek down from a big mountain. One of them is wearing a white -red - blue overall, the other is wearing a simply white one. They both are wearing skiglasses.
2011. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!