Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most kezdek egy kezdő angol...

Most kezdek egy kezdő angol nyelvtanfolyamot sosem tanultam angolt szerintetek ha ezt a 60 órás tanfolyamot elvégzem utána megpróbálhatom a közép szintű angol nyelvvizsgát? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 17:53
 1/6 anonim válasza:

Ne haragudj, de szerintem biztosan nem. Megpróbálhatod ugyan, de kidobott pénz.

Csak a saját tapasztalatomat tudom felhozni példaként. Másfél hónapja kezdtem el angolozni, szintén a nulláról, havi 100 órában intenzíven. Elég kemény, de ahhoz, hogy el merjek menni nyelvvizsgázni, legalább(!) még egyszer ennyi kell, pedig elég jól megy, szinte ragad rám. Mindezek tudatában szerintem alaposan gondold át a terved. Sok sikert a tanuláshoz!

2011. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi hát átgondolom azért bizakodok benne mert a férjem anyanyelvű szinten beszél és ő még segítene rá. de nem tudom nagyon gondolkozok rajta illetve majd szerintem ha megpróbálok netről letöltött vizsgafeladatok alapján azok hogy mennek ...
2011. szept. 14. 19:30
 3/6 anonim válasza:

Ahogy gondolod, mindenesetre szurkolok! :)

Annyit esetleg megtennél, hogy írsz majd, hogy mi volt, hogy sikerült?

2011. szept. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze :)
2011. szept. 28. 10:13
 5/6 Joola ***** válasza:
Tutira nem. 60 óra az semmi, még alapfok esetleg. 4 évig voltam angol tagozatos és csak akkor mertem megpróbálni a közepet...
2012. márc. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen nulláról indulva már maga az alapfok is 200-250 óra, erre még legalább 200 óra szükséges, hogy középfokú szintre eljuthass. Látom, régi a kérdés. Sikerült azóta? Hány órát vettél előtte?
2014. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!