Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki ismer olyan angol hanganyag...

Ki ismer olyan angol hanganyagot, amivel az alábbiak szerint tanulhatnék?

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam egy fél-háromnegyed órát bringázni, gyalogolni. Arra gondoltam, hogy közben jó lenne valami hanganyagot hallgatni mp3 lejátszóról vagy telefonról, amivel angolul tanulhatnék. Esetleg ugyanezt munka közben (számítógépes melóm van).

Ismer valaki olyan anyagot, ami jó ilyenre? Ismételgeti a dolgokat vagy nem is tudom, lényeg, hogy valahogy másszon be a fejembe :) Tud valaki ilyesmi hanganyagot?


2011. szept. 19. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Relaxa.
2011. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ha hallgatni szeretnél, és már tudsz valamennyire angolul... témakörök, nehézségi fokok szerint is, letölthető (mp4, mp3...) NEM NYELVTAN!

mindkét oldalon megvannak hozzá a szövegek is és feladatok is, de csak hallgatni is jó, a megfelelő nehézségi szintűeket.

2011. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez jól hangzik.

Esetleg olyanról tudtok-e, ami teljesen kezdőnek is jó, mert akkor a páromat is rávenném. Olyan, ami magyar-angol és szótanuló vagy ilyesmi.

2011. szept. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!