Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc b2 (angol) nyelvvizsgán...

Telc b2 (angol) nyelvvizsgán milyen prezentációs címek jöhetnek elő? PL: sport even you have attended és hasonlók?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

traditional food, your favourite city, favourite relative, a moment I'll always remember, educational system in hungary, festivals in hungary/in our family (christmas, easter etc) ilyesmik :)

Remélem segít, sok sikert!

2011. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rengeteg téma van, olyan dél körül elküldöm emailben, de most sietek..(én is szombaton megyek telcre)
2011. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
extraordinary work of art,book(elgondolkodtatott, hatással volt rád, tetszett),tourist attrection in; near; és szomszédos országban(3különböző téma) , trip i've ever made, favourite city in europe, education system in hungary, a person i admire ; olyan ember aki nem él és csodálsz , a famous person i would like to meet, advantages and disadvantages of my age, very useful invention , favourite means of public transport, most memorable day of my lifr, how to get a driving licence in my country, milyen kultúrát csodálok és miért, something creatuve i ve ever done, ideal job; ideal school, ideal home,worst job i ve ever had, healthy way of life.ennyi
2011. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Kidolgozott prezentációkat esetleg tudna valaki küldeni?
2011. szept. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!