Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miben különböznek a vizsgahely...

Miben különböznek a vizsgahelyek nyelvvizsgánál?

Figyelt kérdés

néztem az origo honlapját, és nagyobb városokban több vizsgahely is van, és a jelentkezési lapon fel kell tüntetni, hogy melyik intézménybe jelentkezünk vizsgára.


és ezt mégis mi alapján döntsem el, ha nem is ismerem a várost, ahol vizsgázni fogok?


A másik meg az, hogy meg vannak hirdetve a vizsgaidőpontok, de gondolom az nem biztos, hogy mindenütt lesz vizsga, mert ha csak egy jelentkező van pl. akkor gondolom, nem indul, nem?

vagy ha meg van hirdetve, akkor lesz vizsga is mindenhol?


akinek van tapasztalata ebben, tudna esetleg segíteni! köszi


2011. okt. 5. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A) nyilván oda jelentkezel, ami hozzád legközelebb van.


B) Nem, az időpontoknál a rigó utcában biztosan van vizsga, a vidéki helyen talán 8 főtől. Ha az nincsen meg, akkor átirányítanak másik helyre vagy átrakják az időpontodat, de ezt nem kötelező elfogadni.

2011. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

oké, hogy közelebbi, de én kisvárosban lakom, és szegedre mennék vizsgázni, ott meg van három vizsgahely. ha egyszer már szegeden vagyok, mindegy, hogy melyik van közelebb...

szóval ezért nem tudok dönteni.

na mindegy. majd kitalálom

2011. okt. 13. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Végül mi lett?

Hova mentél

2013. márc. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!