Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült a mai angol...

Hogy sikerült a mai angol érettségi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Remélem nagyon jól szinte minden feladatot tudtam, volt néhány amin csak tippeltem a 4 es szerintem megvan de reménykedhetek még az 5 ösben is mert annyira jó lett :D
2011. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mikre tippeltél csak?


Én meg legalább 95 %-ban reménykedem :)

2011. okt. 20. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szövegértés potya volt, nyelvhelyesség viszont szokatlanul nehéz. Hallgatásnál is volt egy két wtf, de azért ment :D
2011. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyáltalán nem volt nehéz a nyelvhelyesség.


Megnéztétek a megoldásokat?

Nekem elvileg csak egy hiba :)

2011. okt. 21. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én nem mertem még megnézni:D De úgyis újracsinálom (nem megyek be szóbelire és meg nem történtnek számít), így is álltam hozzá, csak azért jelentkeztem, hogy ne kelljen bejárnom órára, mert ott semmit nem csináltunk.. Majd most lyukasórákban fogok csinálni feladatokat és tavasszal össze szeretnék hozni egy 90-95%-ost. Ahhoz képest, hogy egy betűt nem tanultam a mostanira egész jól ment úgy érzem, kivéve a nyelvhelyességet.

Amúgy mivel írtad, hogy ilyen jól sikerült, megkérdezhetem, hogy miből készültél?

2011. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Húú most olvasom, hogy az "amúgy mivel írtad" kicsit félreérthető, nem arra gondoltam hogy milyen íróeszközzel, hanem, hogy *mivel a válaszodban azt írtad, hogy jól sikerült (.....)

így már érthető azt hiszem teljesen:D

Előre is köszi.

2011. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az internetről letöltöttem a korábbi évek feladatait, ezenkívül másból nem nagyon készültem.
2011. okt. 21. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, akkor majd én is megcsinálgatom őket.
2011. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Channel Tunnel tengerszinttől való távolságára 14 métert írtam 40 helyett, pedig ha csak két másodpercet rászántam volna arra, hogy logikusan átgondoljam, akkor nem rontom el... Meg még ezen kívül szövegértésben lesz egy hibám. Te mit rontottál el?
2011. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én a listening 3. feladatának az első kérdését rontottam el. Igazat írtam hamis helyett.

Amúgy több osztálytársamnak is ugyanaz volt a hibája, ami neked, 14-et írtak 40 helyett.


Ezenkívül még mgijedtem, hogy elrontottam a nyelvhelyességben, hogy mi jön a 'bored' után. Mert a szótárban csak a with volt benne, és én of-ot írtam.

Aztán nagyon örültem amikor kiderültem, hogy az of is jó :)

2011. okt. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!