Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A 2011. októberi angol középsz...

A 2011. októberi angol középszintű érettségi megoldókulcsa fennt van már valahol?

Figyelt kérdés
egy ismerősömtől azt hallottam,hogy igen de én nem találom...
2011. okt. 21. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod, tényleg fent van már.

[link]

2011. okt. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. okt. 21. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2011. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát 4-5 hibám lett de erre számítottam :)...
2011. okt. 21. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Miket rontottál el?

És miről írtál a 2. levélben?

2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan sok választása nem volt, mivel meg volt adva, hogy miről kell írni.
2011. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A hibáim azok voltak h:him helyett it-et írtam.,a hallgatásnál a task 3 ban a 19. meg a 20. -rontottam el, meg asszem goldfish helyett goldfishes-t írtam ezt nemtom h. hibának veszik-e..(remélem nem..)

Ja igen a 2. levélben ugye meg voltak adva a szempontok: azt írtam h. nagyon jól tette h. írt nekem mert az étkezési problémák gyakoriak a tinik között,szóljon a szüleinek meg beszéljék meg egy orvossal de miután átolvastam a levelemet találtam pár hibát azokat áthúzkodtam szal elég rondán néz ki...de a lényeg benne van :)Te is érettségiztél? ha igen milyen lett?

2011. okt. 23. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég jól sikerült, elvileg csak egy hibám lett. Illetve a levél eredményét még nem tudom.
2011. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!