Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a mondat mit jelent németül?

Ez a mondat mit jelent németül?

Figyelt kérdés

Ezt az egy mondatot nem tudom lefordítani egy hosszú szövegből :D :D:

Man kann Ausflüge in die Budaer Berge, ins malerische Donauknie, also in die Künstlerstadt Szentendre, nach Visegrád oder nach Esztergom.

Pls segítsen valaki! :D


2011. okt. 24. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Meg még ezt valaki kérem segítsen! Nem tudom értelmes magyar mondattá alkotni. (ez sem volt túl magyaros, de légyszi nézzétek el, nagyon fáradt vagyok!)

Es gibt viele Möglichkeiten, die schöne Umgebung von Budapest zu besichtigen. -> ez egyébként a fenti mondat előtt van. Köszönöm!

2011. okt. 24. 21:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Elöször is szerintem a végéröl lemaradt a "machen".


A mondatot igy lehet forditani:

Kirándulásokat tunak tenni a budai hegyekbe, a festöi Dunakanyarba, tehát a a müvészvárosba Szentendrére, Visegrádra vagy Esztergomba.

2011. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Es gibt viele Möglichkeiten, die schöne Umgebung von Budapest zu besichtigen.


Sok lehetöség van Budapest szép környezetét megtekinteni.

2011. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kirándulásokat tehetünk a budai hegyekbe, a festői Dunakanyarba, és Visegrád vagy Esztergom után a művészváros Szentendrébe.
2011. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm köszönöm! és igen, a machen lemaradt :D bocsi :D Kösziiiii
2011. okt. 24. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy machen helyett "unternehmen" -
2014. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!