Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jelenleg erős középfoú angol...

Jelenleg erős középfoú angol tudásom van. Ha félévre kimegyek Erasmussal külföldre tanulni (angolszász területre), akkor kb. ezidő alatt milyen mélyen tudom elsajátítani az angol nyelvet?

Figyelt kérdés
Milyen szinten fogok tudni beszélni, írni, olvasni? Felső vagy esetleg még feljebb? Vagy félév nem elég?
2011. nov. 1. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. (Bár gondolom sok mindentől függ, de azért csak van egy általános tapasztalat.)
2011. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, ha lehetne, inkább egy évre mennék. Némettel voltam így, szerintem felfejlődtem B2-ről C1-re, C1,5-re (tudom, ilyen nincs). Fontos, hogy ne beszélj semmi más nyelvet ezidő alatt, angol legyen a kizáró kommunikációs nyelv, akkor mehet fél év alatt is! Beszélj nagyon sokat, bárkivel, akivel tudsz - csövesekkel, takarítónőkkel, mindenkivel!!
2011. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!