Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL angol felsőfokú nyelvvizsg...

ECL angol felsőfokú nyelvvizsga szóbelijére milyen könyvből készültetek?

Figyelt kérdés

Nekem az 1000 kérdések és válaszok van meg, de azt most valaki szídta, hogy nem elég, mert van egy másik könyv, amiben több minden van.

Ti miből készültetek? Hogy sikerült a vizsga?

Az baj, hogy ha az összes tudásom a könyvből van?

Szóval ha csak olyanokat mondok, ami a könyvben van?


2012. jan. 18. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

1000 kérdéses könyv alapján nagyjából ki tudod dolgozni a tételeket.

De a könyvbeli tudás nem elég, azaz felsőfokon már édeskevés bemagolt szöveget mondani, saját véleményt, saját gondolatokat is elvárnak.

2012. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont az ECL-hez ajánlották még ezt az EXAM FRIGHT KILLER című könyvet. Tényleg jó!
2012. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Weitz Tercsi ***** válasza:
Nincs kimondottan hozzá való könyv.Én úgy dolgoztam ki a tételeket, hogy beírtam a keresőbe a témát és a témával kapcsolatos cikkeket, írásokat kinyomtattam és olvasás után kidolgoztam tételként, kibővítve a saját véleményemmel.Így biztosan autentikus szöveghez és kifejezésekhez jutsz.
2012. jan. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!