Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene a fogalmazásom...

Valaki segítene a fogalmazásomban?

Figyelt kérdés
A suliba írni kell egy ilyen levélszerű fogalmazást egy nyelvintézetnek. Van néhány kérdés és arra kéne írni pár összetettebb mondatot. (nem muszáj igaznak lennie) Elméletileg a fogalmazásban spanyolt akarok tanulni és írni kel a nyelvintézetnek hogy: Miért akarom azt tanulni? , Milyen a nyelvtudásom...igazából spanyolt ne tanultam még (nem is fogok) úgyhogy mit rizsázzak (kb 4-5 mondatot) a fogalmazásban mert annyit csak nem írhatok hogy "még nem tanultam spanyolt" és kész. Tudnátok írni pár mondatot nekem mert ötletem sincs...
2012. febr. 8. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyelven kellene a fogalmazást megírni? Spanyol?
2012. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem spanyolul :D angolul de nekem az is jó írtok pár mondatot magyarul majd átírom angolra
2012. febr. 8. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

ecccccerű


Tisztelt ... !


A nyelvtanulási lehetőségekkel kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Két nyelven beszélek folyékonyan , de nagyon hasznosnak tartom a spanyol nyelvet is. Nyáron egy szállodában fogok dolgozni Madridban és addig meg szeretnék tanulni spanyolul. A nyelvérzékem nagyon jó, tárgyalási szinten beszélek angolul és németül. Amennyiben lehetséges, tájékoztatást kérnék a spanyol nyelvtanulási lehetőségekről, az árakról és a vizsgaidőpontokról.

Válaszát előre is köszönöm.

Tisztelettel,

X Y

2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezer köszönet :D
2012. febr. 8. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
ajjj hát szívesen :)
2012. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!