Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan gyakoroljam otthon a...

Hogyan gyakoroljam otthon a német párbeszédet? Tárgyalóképes nyelvtudást szeretnék, hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv! Sajnos egy középfokú szóbeli nyelvvizsgám van , fél éve nem foglyoztam a nyelvel. Nehéz visszaszokni. Olvasás és szövegértés, illetve mikor német tévét nézek, elég jó megértem, ezért nekem főkép olyan módszer kell melynél a beszédet lehet gyakorolni. Levélírást félével ezelőtt csináltam az jó volt. De párbeszédre is kellene valami, a CHAT meg az egyéb nettes ismerkedést már unalmasnak találom, nekem olyan kell ahol beszélni tudok.
2012. márc. 19. 23:54
 1/2 .:Laci:. ***** válasza:
hát keress valakit akivel skype-n vagy akár személyesen is tudtok gyakorolni, esetleg kérdezgess meg minden válaszolót aki németes kérdésekben válaszolt valamelyik kérdésre, hogy nem lenne-e kedve valamelyikhez :D
2012. márc. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszélj egy németet hasonlóan jól beszélő barátoddal, ismerősöddel! Gyakran nagyon vicces is tud lenni, így egyáltalán nem lesz uncsi. Ha nincs, akkor sajna marad az internet vagy ha van lehetőséged járj ki pl.: Bécsbe, de nyáron akár Siófokra vagy Pestre. Siófokon gyakran több németet találsz, mint magyart és nyitottabbak is, feltéve ha nem nézel ki mondjuk baltás gyilkosnak. :D
2012. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!