Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg minél...

Hogyan tanuljak meg minél egyszerűbben és hatásosabban törökül?

Figyelt kérdés
Segítséget várnék mert imádom a török nyelvet és nagyon szeretném megtanulni=)
2012. márc. 24. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En torok vagyok. De mar 10 eve itt lakunk Pesten. Mivel a nyelvunk nagyon hasonlo, nem lenne nehez dolgod.

Elosyor tanuld meg az alap nyelvtant, aztan sok sok szot es kozben hallgathatsz TV-t torokul. En ezeket szoktam nezni:

- bedava TV

- Arsivi tv

Ha kerdesed van, nyugodtan irj!

Ayse

2012. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezeket az adókat tudom valahol interneten nézni? És az alap nyelvtant meg tudom tanulni valahol (tanár nélkül?)
2012. márc. 24. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm a 80-as években tanult meg teljesen önállóan törökül. Szegények voltak, de a lelkesedés hajtotta. Nem tudom, milyen könyve volt, csak azt, hogy felmondott magának szavakat magnószalagra, s mosogatás, vasalás, egyebek közben azt hallgatta és ismételgette vég nélkül... Nagyon jól megtanult.


Eljárhatsz török vendéglőkbe egy kicsit társalogni... :)


Előző, a török éttermekben gyakran megy a török TV, az milyen csatorna lehet?

2012. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:))) Ha véletlenül beszélnél az ismerősöddel,akkor nagyon megköszönném,ha megkérdeznéd hogy miből tanult:-)
2012. márc. 24. 23:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ayse vagyok.

A bedava es arsivi tv az nem adok, hanem egy hely, ahol az osszes torok adot meg lehet talalni.

Utolso: En eddig etteremben a show tvt lattam, meg valamelyik zene csatornat, de nem tudom melyik volt az, tobb is van. :)

2012. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!