Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok hasonló oldalt?

Ajánlanátok hasonló oldalt?

Figyelt kérdés

Angol nyelv tanulásához kellenének olyan oldalak, ami hasonlít ehhez:

[link]

Fontos, hogy érdekes, jól tagolt szövegek legyenek, illetve meg is lehessen hallgatni az adott szöveget valamilyen hangformátumban.

Előre is köszönöm!


2012. márc. 26. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


messze jobb mint akármiről is álmodhattál volna madafakaa

US nyelvoktatásban én nem bízok csak a cambridge.p és ez alatt nem a harvardot értem

2012. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kreatív Nyelvtanulás - Angol

Gáal Ottótól

Tudom hogy nem oldal (de amúgy vannak helyek ahol letölthető) Egy nagyon jó nyelv könyv. Már az elejétől fogva beszélni tanít és nem csak magyaráz meg eléd vág több oldalas szöveget. Lassan vezet be és folyamatosan egyre többet. Annyit tanulsz amennyit az időd enged. Van hozzá hanganyag is. Nagyon híres állítólag pár hónap alatt egy nyelvvizsgára fel lehet vele készülni.

2012. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!