Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudom, nagy kérés, de valaki...

Tudom, nagy kérés, de valaki el tudná küldeni a New Headway Upper-Intermediate Workbook megoldásait nyomtatható formátumban?

Figyelt kérdés

Az 1998-as kiadásé kéne.

Megvan a munkafüzet, de sajnos a megoldások nincsenek benne :(

Készülök a nyelvvizsgára, és nem tudom magamat ellenőrizni.


2012. márc. 31. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jó szándék meglenne, de nekem már a 3. kiadás van meg. Azt egyébként sok helyről le tudod tölteni a netről is. Próbáltam ide belinkelni egyet, de nem hagyta az oldal (ez valami új lehet). Beírod a keresőbe, meg mellé, hogy download, és megtalálod őket.
2012. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kell fizetni a letöltésért?
2012. márc. 31. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol igen, de sok helyen nem. Illetve lehet választani gyors és lassú letöltés között. Az utóbbi ingyenes, cserébe pár perccel tovább tart. :)
2012. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudsz olyan linket, ahol a régebbi kiadású workbook with key letölthető? Vagy elég csak a key :)
2012. márc. 31. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerestem neked, de sajnos nem találtam. Akkoriban nemigen scanneltek és töltöttek fel a netre könyveket, és nagyon hamar megjelentek az újabb kiadások.
2012. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam :)

Akinek kell még esetleg:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 6. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!