Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez igaz lenne az eszperantó...

Ez igaz lenne az eszperantó nyelvvizsgákról?

Figyelt kérdés
a fórumot olvastam a neten és elég sok negatív tapasztalatot írnak ki, pozitív alig van, tényleg ennyire nehéz megcsinálni a középfokút eszperantóból, akkor miért mondja mindenki, hogy nulláról középfokra elég 3 hónap, pedig még ilyen tanfolyamokat indítanak is, és keresett tanárok is indítanak ilyen tanfolyamokat, olyat is olvastam elég sok ilyen van a fórumokon, hogy 1-1,5 év alatt sem tudja megcsinálni a vizsgát akkor most kinek higgyek? Pedig mindenki az mondta ha 3 hónap alatt nem is 4-5 alatt biztosan meg lehet csinálni még annak is akinek nincs nyelvérzéke, nem értem teljesen összezavarodtam

2012. jún. 15. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Na,ez engem is érdekel:D

amúgy nemtom.Én is a 3 hónaporól hallottam,vagy ha nem is 3,akkor 6,de azér nem 1 év vagy másfél.Véleményem szerint a szorgalomtól is függ,és hogy mennyit foglalkozol vele.ezutóbbi szerintem az összes létező nyelvnél számít.

2012. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kivéncsiságból tanultam, anno és abszolút reálisnak tartom a dolgot.A nyelvtant 2 hét alatt vertem be.Onnantól, ha elég szorgalmasan tanulod a szavakat megvagy.Napi 2-3 órákat esetleg ráforditasz akkor simán meg lesz 3 hónapon belül.A lényeg az, hogy annyira egyszerű a nyelvtana, hogy tényleg akárki megérti, aki tényleg akarja, véleményem szerint.Minden motiváció kérdése.
2012. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem tudok irni:D
2012. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor nem értem miért írja az a sok ember, hogy nem jön össze neki, én hiszek nektek
2012. jún. 15. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tök hülye vok nyelvek terén.Szeptemberben kezdtem el tanulni az eszperantót egy 1 és 3 éves gyerek mellett.és egy vizsgám nem sikerült.Májusban meglett.Napi 2 óra tanulással.
2012. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


és voltál tanfolyamon előtte vagy, otthon készültél fel?

2012. jún. 19. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam tanfolyamon ami szeptembertől tartott januárig.Heti 4 órában.
2012. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!