Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kerhetem valakinek a segitsege...

Gringo7 kérdése:

Kerhetem valakinek a segitseget leforditani? Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb mint vereséget szenvedni mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit de a megfutamodással csak ellenségünk győzelmét hirdetjük

Figyelt kérdés
En is leforditottam programmal viszont nem tudom mennyire helyes ezert is kerem a segitsegeteket!Elore is koszonom
2012. jún. 24. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvre? :)
2012. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angolra sajnalom csak tul hosszu volt a szoveg es ez a lenyeges info lemaradt!!!!
2012. jún. 24. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pro angolos, de ezt hoztam ki belőle.



Running back from fighnting, the worst thing that could happen to us. It's worse than suffering loss, because we always can learn something from it, but if we back down, we state the win of our enemies.

2012. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat sajnos sehol a neten nem talaltam meg a forditasat mintha nem is letezne!

Ha valaki ugy gondolja hogy hozza szolna akkor szivesen fogadom!

2012. jún. 24. 18:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Running back from fighnting mar startból nem jó....running back from a fight...de szerintem a running back-nel létezik szebb kifejezés is
2012. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igaz is, running back helyett lehetne a fleeing.

De mi a bajod a running back-kel? :O

2012. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem jó a running back sehogy :D
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs bajom a kifejezéssel, de ha Gringo7 egy perfekcionista (mint én :D), akkor keres egy szebb kifejezést.
2012. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
inkább running away
2012. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

To flee from a fight is the worst that can happen to us. It is worse than to be defeated - because from the loss one can learn, but by withdrawing we stress the enemy's victory.


Szívesen. Programmal kérlek soha többet ne fordíts. :)

2012. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!