Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó könyvet vagy interne...

Valami jó könyvet vagy internetes anyagot keresek angol nyelvtanuláshoz, a nulláról indulok, egymagam tanári segítség nélkül. Így is lehetséges egy év alatt eljutni a középfokra? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most érettségiztem, most nem jelentkeztem fősulira, mert még nem volt elképzelésem, de jövőre mindenképp megyek valami informatikai szakra, 290 pontom van az elég lesz. Viszont ebben az évben az angol nyelvtanulásra szeretnék koncentrálni, mert ebben a mai Magyarországban én úgy gondolom az a legjobb jelenleg amit tehetek hogy megtanulok stabilan angolul, mert a diploma nem garancia, meg amúgy is kell hozzá középfokú nyelv.
2012. júl. 14. 11:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy van most napi 6-7 óra szabadidőm minden nap, abból szerintem bőven jó ha 2-3 órát nyelvtanulásra fordítok.
2012. júl. 14. 11:50
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdetnek ezt: [link]
2012. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csordás Norbert angol nyelv könyv


Aztán:


English Today Video Course

Angolul könnyű

EnglishBox

Follow Me BBC English Video Course

Extra BBC English Video Course

Relaxa Angol Villám

Learn English with Jennifer Lessons for Beginners Video Course

English For you efu Video Course

Angol CD intenzív nyelvtanfolyam

English in 20 minutes a day

Callan Lessons

Assimil English


gyerekeknek:


Gogo loves English

English Time


Szerintem gyorsabb ha beiratkozol valami kezdő tanfolyamra.

2012. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

angolul könnyűszerrel vagy a pons angol is bejöhet.

3 órát szerintem úgy kéne felosztani hogy 1 óra tanulás,

aztán 1 óra gyakorlás ( beszéd, feladatok megoldása, fogalmazások írása stb.) aztán esténként 1 óra angol film szórakozásként.

2012. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!