Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyibe kerül az eszperantó?

Mennyibe kerül az eszperantó?

Figyelt kérdés
arra szeretnék választ kapni mennyibe kerül egy magánóra (Tiszántúlon)eszperantóból és kb. hányat kell felvenni, hogy nulláról középfokra eljussak?

2012. júl. 22. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Minek akarsz ilyen értelmetlen, semmirevaló nyelvet megtanulni? 2 millióan beszélik csak.
2012. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy a Wikipédiának XD

Amúgy kb tényleg annyian beszélik de a wikipédiának tényleg ne higgy . Egyébként meg az Eszperántót azért tanulják sokan mert könnyű nyelv és a Diplomához kell egy nyelvvizsga és az mind1 melyik nyelvből van .

Kedves kérdező ez egy oldal ami segíthet a nyelv tanulásának elkezdésében : [link]

Írd le hol laksz pontosan én Debrecenben találtam : [link]

2012. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, Debrecen megfelelne, amúgy mennyi nála egy magánóra, és nála jól felkészítenek? Neked meg van már a másodiktól kérdezem?
2012. júl. 22. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj ezt nem tudom én is csak utána néztem . Ha jól emlékszem van a weboldalon egy telefon szám hívd fel és kérdezd meg a részleteke egyébként meg egyetemi eszperantó szakos tanár szóval szerintem nem fogsz csalódni . Sok sikert a Tanuláshoz !
2012. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Internetes tanfolyam: www.eszperantoinfo.tk
2012. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2012. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!