Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az ITK,...

Mi a véleményetek az ITK, vagyis Rigó utcai nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Az a legnehezebb mind közül.
2009. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szóbeli részét itt szereztem meg, de nem volt valami nehéz
2009. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, középfokú angol. Szerintem nem volt vészes, a szóbelit kifejezetten élveztem, a labor sem volt nehéz. Az első része az írásbelinek mondjuk ilyen toto szerű volt, ha elkezdtem komolyan gondolkozni, csak összezavartam magam :)
2009. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb a füstje ,mint a lángja. Kb 20 éve ugyanazok a feladatok ismétlődnek, szóval ,ha találsz egy olyan tanárt aki ismeri ezt a vizsgát, könnyen átmész ,használható tudás nélkül is.
2009. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem nehéz. Az utolsó hozzászólónak teljesen igaza van.


Én 3 nyelvvizsgát csináltam ott eddig, és semmi eget rengető, vagy oltári nehéz nem volt benne. A témák könnyűek, szóbelin kedvesek, írásbelin meg jól kell tudni beosztani az időt. Érdemes azzal a feladattal kezdeni, amiről tudod, hogy jól megy és hamar megcsinálod. Majd a végére hagyni azt, ami nehezebb, mert így legalább azokat biztosan meg tudod csinálni, amik jobban mennek, és marad időd gondolkodni a nehezebben.

2010. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!