Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék olaszul megtanulni?

Hogyan tudnék olaszul megtanulni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék megtanulni olaszul, de nekem nincs rá keretem, hogy egy nyelvtanfolyamot kifizzessek. Könyvekből, netről letölthető anyagokból, csak olyan társalgási szinten meg lehet tanulni? Tudnátok segíteni, h honnan lehet anyagokat letölteni, vagy milyen könyveket érdemes megvenni?
2009. júl. 15. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
meg tudod magadtól tanulni szerintem, mert nem annyira nehéz nyelv. igaz itt néha máshogy ejtik, mint ahogy írva van meg rengeteg igeidő van, elöjáró szavak, szóval hosszú munka , de ha élvezed akkor könnyen megy. konkrétat sajna nem tudok mondani, mert én tanárral tanultam a prgoetto italianoból de abban nincsen magyarul semmi, szóval azt nem tudod...
2009. júl. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a Kratív sorozat olasz részét. Nem tudom, hogy mennyire hasznos és használható. De talán egy próbát megér.
2009. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Google translate. Fordíttass le vele egy mondatot, nagyjából érteni fogod belőle a szórendet. Utána szavanként lefordítva lassan megismered a szavak jelentését, szedj le filmeket olaszul utána, olasz felirattal először, így megérted a szavak kiejtését. 1-2 év, és folyékonyan fogsz beszélni olaszul, ha elég jó vagy
2009. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, az Kreatív akart lenni, csak nem jött össze XD
2009. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hogy nem hasznosat írok, de köszi a tippeket, meg a kérdést is, pont ezt akartam kérdezni:)
2009. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem a progetto italiano mképp nagyon jó.. olyan 'italianizmus'ok vannak benne..:)

ha van egy barátod, aki tanult, tud, szerintem vele lenne érdemes elkezdeni, az alapokat vhogy lefektetni.. ahhoz szerintem nagyon jól jön a segítség.

aztán a nyelvtan után szókincsfejlesztés... az az amit éne gyedül teljesen biztos, nem tudnék megcsinálni :S:D

2009. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Minden ami olasz g-portál vagy a pons sorozat cd-vel amugy küldök anyagot ha jelentkezel.
2009. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
www.italian.about.com en innen tanultam + a Progetto Italiano c. konyv 1. kotetebol, 8 honap alatt kozepfokot csinaltam egyedul. Hajra!
2009. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a válaszokat!!!
2009. aug. 11. 23:48
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem nem adta ki azt a www.italian.about.com oldalt...lehet rosszúl írtam be?s
2009. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!