Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Francia Intézettel kapcsolat...

A Francia Intézettel kapcsolatban van tapasztaltotok?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok, a tanfolyamok, megéri oda járni?
2009. júl. 16. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én jártam hozzájuk, igaz, sok-sok évvel ezelőtt, tehát a mai helyzetet nem ismerem. Egy francia anyanyelvű pasi tanított minket, aki nem tudott magyarul. Ez nagyon jó volt, mert rá voltunk kényszerülve arra, hogy valahogy megértessük magunkat vele, ha pedig mi nem értettünk valamit, akkor azt nagyon türelmesen akár 4-5 féleképpen is elmagyarázta. Sok játék volt, pörgős óra, és végre nem iskolai szellemben, inkább beszédközpontú volt a tanfolyam. Nekem pont erre volt szükségem, mert a nyelvtant megtanították a suliban, a szókinccsel, beszéddel voltam lemaradva. Mindenki szépen fejlődött a tanfolyam alatt. Igaz, hogy jelentősen drágább volt, mint brmelyik másik nyelviskola, de nekem ez adta meg a lökést a nyelvvizsgához.
2009. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!