Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik iskola angol nyelvtanfo...

Melyik iskola angol nyelvtanfolyamát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Általánosban és gimnáziumban tanultam angolul, de nem érettségiztem belőle. Úgy érzem, hogy az alap és középfok között vagyok, az igeidőkkel vannak problémáim.

Az interneten sajnos csak intenzív pár hetes tanfolyamokat találtam, én viszont olyat szeretnék, ami kb. fél éves és felkészít a középszintű nyelvvizsgára.

Melyik honlapon találok nekem megfelelő tanfolyamot?


2009. júl. 16. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, inkább keress magántanárt, mivel ő CSAK VELED foglalkozik és elmodhatja akár 20x is azt, amit nem értezs, mert ezért fizeted :)
2009. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által minősített és ajánlott nyelviskolák az egész országból. Csak ezek a garantáltan megbízhatóak és igényesek, a többi vagy bejön vagy nem.

[link]

2009. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!