Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet 2 nyelvet egyszerre...

Lehet 2 nyelvet egyszerre tanulni?

Figyelt kérdés

igazábol nálam az a szitu, hogy németül elég jol bezsélek,van egy középfoku C tipusu nyelvvizgsám(hozzáteszem a rigo utcait csináltam:D) ,angolbol viszonnt csak a nagyon alap dolgokat tudom , megszolalni meg szinte egyáltalán nem....és hát nyáron elég sok idöm lenne h ezeket tanuljam de nem szeretnék külön tanárhoz járni ....és az érdekelne, hogy eredményes lehet e hogy pl egyik nap csak németezek, amiböl igazabol csak a szokincset meg abeszédet kéne fejlesztenem, másik nap meg tanulom kö keményen elöször az angol nyelvtant utana meg a többit....

mit gondoltok erröl?lehet ugy jobb lenne ha csak egyik nyelvre feküdnék rá nagyon?


2009. júl. 19. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tanulhatod egyszerre is!
2009. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy együtt tanulod a kettőt, és ha bejön, akkor továbbra is érdemes együtt tanulnod. Van, akit összezavar, ha két nyelvet tanul egyszerre, van, akinek megy. Próbáld kitapasztalni, neked melyik módszer jön be!
2009. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem menne... Én mikor készültem a németre (Nekem is rió c közép:D) az angol mintha meghalt volna az agyamban arra az időre :)) Nekem nem megy a kettő egyszerre, dehát lehet, h neked meg menne :)
2009. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet több nyelvet tanulni egyszerre. Én három nyelvszakot végeztem egyidejűleg az egyetemen (angol, német, spanyol), és sosem okozott problémát. Nekem amúgy jobban bejött az "egy hét teljes gőzzel egy nyelv, utána váltani" módszer. Amúgy is a legtöbb középiskolában kapásból két nyelvet tanulnak egyszerre.
2009. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timido ***** válasza:
Én 3 nyelvet tanulok egyszerre, de sajnos nekem a német egyáltalán nem megy! És nem azért, mert 3 nyelvet tanulok, mert amikor csak azt tanultam, már akkor sem ment! :( Ha gondolod, és van kedved segíthetsz németből, azt hiszem megvan adva a emailem.. Nagyon hálás lennék! :)
2009. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!