Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek manapság érdemes...

Szerintetek manapság érdemes oroszul tanulni? Van jövője ennek a nyelvek?

Figyelt kérdés
Angolból kezdő és németből közép szinten vagyok.

2012. szept. 7. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha folytatod az angolt.


Vannak kilátásai az orosz nyelvnek, de semmi garancia nincs rá, hogy tényleg igazán fontossá váljon.


Az angol 50 év múlva is rettentő fontos lesz, akármi is történik.

2012. szept. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 webnyelv ***** válasza:
Amióta olvasgatom ezt az oldalt, mindenki azt írja, hogy az orosznak nagy jövője lesz. De én magam nem tudom.
2012. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el tanulni, egyedül, szerintem is nagy jövője van, pl. a gazdaságban is.
2012. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hol.De szerintem inkább akkor kezdd az oroszt,ha angolból is középfokon leszel.Mert azért az angol tényleg nagyon fontos.És hogy a biztonság kedvéért legyen abból is.

Oroszt amúgy tanulhatsz utána persze.

A kérdésre válaszolva:nem mindegyik pályán hasznos,hasznos lehet pl tolmácsoknak,nyelvatnároknak.De például egy jogásznak nem hasznos annyira.Szóval atól függ.

2012. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!