Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsga szóbeli...

Angol nyelvvizsga szóbeli részére hogy készültök fel?

Figyelt kérdés

Bemagoljátok a témaköröket vagy ott fogalmazzátok meg a dolgokat?

Bemagolás jó lehet?

Kb. mennyi kell egy-egy témáról beszélni?


2012. szept. 9. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bemagolás szintjén,és az se jó ha ot találod ki.Én középfokúra könyvből tanultam témaköröket,elolvastam párszor őket.kiszövegkiemelőztem meg felmondtam.Szóval szerintem mindenképp így csináld.

Középfok lenne vagy felső?


Linkelek 2 könyvet,én ebből tanulok ,tanultam:


Középre: [link]


Felsőre: [link]

2012. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fennti könyveket olvasgasd mindenképpen, de gondolkodj el a témakörökről magad is, sőt olvass utána lehetőleg valami érdekeset is vagy aktuálisat.

Tapasztalatom szerint a legtöbb vizsgáztató jobban kedveli, ha saját magadat adod.


Néhány példa valami egyedire:

Család: Szomszédok vagy Barátok közt vagy saját családodból az érdekességek.

Környezet: ózonréteg, recycling

stb.

Szóval keress rá a Neten arra ami eszedbe jut a témáról.

2012. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóbelire, ha a kötelező tételekben biztos vagy, akkor tudom tanácsolni az angol (nem amerikai) filmeket. Én pl a Fekete Vipera összes részét megnéztem vizsga előtt. :) Úgy érzem jót tett, valamint kellemeset a hasznossal. ;)
2012. szept. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!