Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kitex angol szóbeli nyelvizsga...

Kitex angol szóbeli nyelvizsga kidolgozott valakinek?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni nekem vannak kidolgozott Kitex angol idegenforgalmi szóbeli tételeim, de sajnos nem vagyok biztos benne, hogy tökéletesen vannak kidolgozva. És ha valaki tudna nekem segíteni mondjuk a sajátját elküldeni, hogy összehasonlítsam vagy plusz ötleteket vegyek belőle: Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 11. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én vizsgáztam a Kitexnél, vannak tételeim meg leveleim is. Küldd át ami nem tiszta, kijavítom neked szívesen.
2012. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


El tudnad kuldeni azokat a kidolgozott teteleket? En januarban megyek, es a szobelit nem tudom kivel gyakorloni. Nagy segitseg lenne, ha atnezhetnem, hogy megis mire szamithatok.

2012. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!