Euro nyelviskola?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az Euro nyelviskola oktatási szintjéröl? Az átadott tudás minöségéröl és mennyiségéröl?

2012. szept. 13. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Sz@r!


Bővebben:

Nyáron oda jártam (BP.-re) és nagyon nem jött be... Viszonylag olcsó suli, a tanár jó volt őt szerettem, ha gondom van most is segít...

Ami nagyon rossz az a termek állapota; büdös, dohos falak és egy kis lyukban tanultunk. Napi 5 órába ott ültünk, és rettenetes volt. Hol iszonyat meleg, hol meg hideg...

és a csoport társaim közt volt olyan aki már régebben is járt oda és azt mondta, hogy elég bénák a tanárok és nekem csak szerencsém volt... :S

A nyelvvizsgán nagyon szemetek 90%-ban buktatnak, a szóbelin szivatnak! A 2. emeleten voltunk és nem volt lift, de még a lépcső is életveszélyes volt...

Telefonon sosem lehet őket elérni, e-mail-ra nem válaszolnak... Tanfolyamot ritkán indítanak mert kevesen jelentkeznek... Én kb. fél évet vártam, hogy induljon a csoport.

Csak azért mentem, oda mert drágábbra nem volt pénzem... és azért jártam végig mert nem akartam elbukni a kifizetett összeget... A tananyag amit leadtak nem a vizsgára készít, teljesen értelmetlen, elvolt dolgokról tanultunk.


Ha teheted ne ezt a sulit válaszd!

Üdv.: K

2012. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Huh.. köszi szépen.. hálás vagyok a válaszért.. akkor nekem is más után kell néznem.. elsösorban Szegeden szeretnék tanulni.. remélehtöleg nem mindenhol ilyen.. ha valaki esetleg Szegedi székhelyröl tud valamit, vagy Szegeden egy olyan nyelvsulit, ahol ilyen intenzíven tanulhat az ember nyelvet?
2012. szept. 13. 19:22
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Angolra jártam oda, két kurzust (fél intenzív és haladót) végeztem el. Nekem nagyon tetszett, sokat fejlődtem, mind nyelvtanilag, mind szókincsileg.

Nyelvvizsgázni majd tavasszal fogok, szerintem hasznos alapokat szereztem, amit később tudok kamatoztatni.

Ami viszont zavart, hogy haladó szinten olyanok is ültek bent, akiknek nagyon gyenge volt a nyelvtudása.

Sok minden a tanártól is függ, P. Z -hez jártam, priviben írj és megírom a teljes nevét. Ő korrekt és alapos, jól magyarázz!!!!

2012. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

meg szeretném kérdezni,hogy végül odajártál e, jársz-e? ha igen akkor mi a véleményed róla?


én szeretnék angol kezdő intenzív kurzusra járni szegeden... de jó lenne, ha valaki mondana vélemény az iskoláról...

2012. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Hubert Nikolett angol tanárnőt nem ismeri vki, h milyen? jövő héten indulna egy tanf, amit ő tart.
2013. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
48%
November 19-én kellett volna elkezdenem Győrben,erre kapok sms-t nem lesz aznap,majd be lesz pótolva...azóta sem volt,tanulói szerzősét nem kaptam meg,múlthéten csütörtökön megint elmaradt elvileg aznap legkésőbb pénteken kellett volna kapnom tőlük egy e-mailt,hogy hol lesz az új helyszín,új tanárral...mert kiderült beteg..na ez is érdekes tanártól kérdeztünk, és nem tudott válaszolni a kérdéseinkre(kezdő angolosok vagyunk)erre 1 hete kedden be jött hozzánk egy nő,hogy x összeget( százezreket) kifizetett,2 hónapja kb és 1 hónapja indulnia kellett volna a tanfolyamnak!Mondanom sem kell,h semmilyen értesítést sem kapott,pénzért könyörög..stb! Mert az nem állapot h napokkal ezelőttire igéri a csaj h kapok mailt,mikor hol indul illetve kivel,és holnap lenne órám,ezért szépen holnap visszakérem a pénzem!Igaz ez államilag támogatott 4500ft-omba került 90000ft helyett na de akkor is ez nem állapot!
2013. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
95%
Mocsok, megbízhatatlan banda. Befizettem a pénzem, de 2 hónapja húzzák-halasztják, azt mondják nincs elég jelentkező és nem indul tanfolyam, a pénzem meg nem hajlandóak vissza adni....
2014. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
90%

Egyáltalán nem javaslom.

A tanfolyamot,amire jelentkeztem nem indították el időben.Tavaly októberben jelentkeztem és még februárban sem volt elég fő,majd kértem,hogy akkor az előleget adják vissza és még azóta sem voltak hajlandóak ezt megtenni.Szemét bagázs!!!

2014. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
90%

Én Győrbe jártam NÉMETRE, és NEM AJÁNLOM senkinek!

Ígérgetnek, amíg be nem fizeted a tanfolyam összegét, aztán figyelembe sem veszik a te képességeid. Szinte mindig vegyes csoportokat indítanak, ahol a gyengébbekkel nem is foglalkoznak úgy...

Ráadásul többször előfordult, hogy a tanár sem tudta a szavakat és a nyelvtan...

Szóval, jól fontoljátok meg, mert szerintem sok múlik a tanáron és itt nem volt jó!!!

2014. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Kiss Bala válasza:
90%
euro nyelviskola ,véleményem: a hely nem megfelelő, a tanfolyam csak nagyon sokára indult el de a pénzt nem akarták visszaadni, a tanár unalmas és borzasztó gyenge, egyedül a könyv volt jó bár drága. ha teheted kerüld el.
2015. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!