Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki legalább 2 nyelven beszél,...

Aki legalább 2 nyelven beszél, az mikor gyakorolja őket, hogy tartja magát szinten? Úgy értem, hogy naponta pl. reggel angol sorozatot néz, este meg német sorozatot? Egyik héten angolul olvas egy könyvet, másik héten angolul?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én két nyelvet beszélek. Nincs szükségem arra, hogy külön erőfeszítést tegyek a szinten tartásukhoz, mivel mindkettőt napi szinten használom. :)
2012. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok, persze a te esetedben nincs, na de aki nem napi szinten használja?
2012. okt. 17. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak maradnak a filmek/sorozatok/könyvek eredeti nyelven, de van neten is már nem 1 olyan oldal, ahol lehet az adott nyelven, gyakorlás céljából beszélgetni, pl. sharedtalk.
2012. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mandown válasza:
Én finnül, angolul beszélek. Mind a 2 nyelvet levelezőtársakkal és chatpartnerekkel tartom szinten, a sorozatok és a könyvek mellett. Gondolom az egyik nyelv, az angol Nálad is, így az ajánlatom globalpenfriends.com Rengeteg jófej ember van, nem csak és kizárólag angol nyelven beszélők, nagyon sok szeretne mindeféle nyelven beszélgetni és kedvesek. Az első hét döcögős, de aztán napi szinten kap az ember leveleket, és ahogy én látom, baromi hasznos, plussz mellette nagyonsok embert ismerhetsz meg a világ különböző pontjain. :) Szép napot
2014. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!