Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-német középfokú nyelvvizs...

TELC-német középfokú nyelvvizsgánál van külön B1-es és B2-es feladatsor, vagy csak egyfajta nehézségű nyelvvizsgát adnak középfokon, és százalékhoz van kötve, hogy B1 vagy B2 szintet érek el?

Figyelt kérdés
A B2-es nyelvvizsga mennyivel lenne nehezebb a B1-hez képest?
2012. okt. 25. 11:09
 1/5 anonim válasza:
A B1 a sima középfokú nyelvvizsga, a B2 szakmai, ami lehet vendéglátós, üzleti és ha jól emlékszem még vna műszaki is. Nekem B2-van de nem Telc-nél csináltam.
2012. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát az rohadtul nem így van. A B1 szint mindenhol Európában alapfokot jelent, B2 középfokot. Azt írod meg, amelyikre jelentkezel.
2012. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]


Az első válaszíró vagyok, én úgy tudom európában ez a hivatalos nyelvtudás szint rendszere, szerintem teljesen egyértelmű

2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, amit én írtam, B1 alapfok, B2 közép, és nem azt, amit te írtál.
2012. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsónak volt igaza
2013. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!