Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet norvég nyelvből...

Hol lehet norvég nyelvből középfokú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés

#nyelvvizsga #norvég #nyelvizsgaközpont
2012. nov. 14. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia, a Pannon nyelvvizsgán állítólag van norvég, de elég ritkán és kevés helyen:

[link]

2012. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor úgy látom ez nem lesz könnyű menet... Pesten esetleg?
2012. nov. 14. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Pest elég nagy, biztos lehet valahol. Ha mást nem, a norvég nagykövetségen esetleg utána tudsz kérdezni, ők tuti tudják. Legalábbis én ezt tenném.
2012. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! A Nyelvvizsga Akkreditációs Központban már rákérdeztem, várom a választ...
2012. nov. 15. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Meg tudnád majd nekem is írni, amit mondtak, ha nem gond? Mert én is nyelvvizsgázni készülök majd ebből a nyelvből, igaz, nem most, viszont jó lenne tudni, hol lehet egyáltalán.

A 2. válaszoló voltam

2012. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Sziasztok! Én sem a közeljövőben tervezem letenni a nyelvvizsgát, magamtól tanulom a nyelvet, úgyhogy meglehetősen lassan haladok, de ha meg van az információ, valaki legyen olyan kedves és írja meg nekem is, hogy hol van rá lehetőség!

Köszönöm! :)

2012. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek, aki érdeklődött: A Nyelvvizsga Akkreditációs Központnak írtam e-mailt, ott azt írták, hogy nem lehet Magyarországon norvég nyelvből nyelvvizsgázni. Az egyetlen lehetőség jelenleg, ha külföldön teszel vizsgát, és azt itthon honosítod. Ez elég szomorú sajnos....

2012. nov. 17. 18:40
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


De szerintem, ha lenne több jelentkező, már lehetne valamit kezdeni.

2012. nov. 17. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint

Nagyon köszönöm az infót, legalább tisztában vagyok vele, hogy mit várhatok.

2012. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

6. vagyok, köszi szépen, hogy írtál!

Remélem azért mire odajutok, már itthon is lesz rá lehetőség!

Jó tanulást nektek! :)

2012. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!