Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nő vagy férfi nyelvtanárok az...

Nő vagy férfi nyelvtanárok az ideálisabbak egy 16 éves olaszul tanuló lánynak?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta kérdés, de szerintem van különbség nő és férfi tanár között.

Tavaly nyelvi előkészítős voltam olaszból a gimnáziumban, azonban idén lecsökkentették a heti óraszámot 3-ra. Jövőre szeretnék nyelvvizsgázni, de így nem fog menni, nagyon sokat felejtettem, na meg az órák sem a leghatékonyabbak.

Ezért szeretnék elmenni egy magántanárhoz (semmiképp sem csoportba), a kérdés csak az, hogy nőhöz, vagy férfihoz? A két nem másképp gondolkodik, ezért másképp is magyaráz, tanít. Melyik a jobb?


16/L



2012. nov. 21. 23:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ajánlani is tudtok tanárokat?
2012. nov. 21. 23:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel lány vagy, szerintem nöi tanárt keress. Így nem lesz "feszélyezö" a társalgás. Nö a növel másképp beszél, jobban megértik egymást.
2012. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

még aktuális? tudok ajánlani egy nagyon jó tanárt Budapesten

írj privátot

2012. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 webnyelv ***** válasza:
100%

Jobban számít a tanuló és a tanár személyisége, ami nem feltétlen függ össze a nemmel.

Mindig lehet férfi és női tanárnak is előnye, hátránya, de minden tanár és minden tanuló más, külön egyéniség, így nem lehet általánosítani.

2014. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!