Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nagy baj, ha nyelvviz...

Mennyire nagy baj, ha nyelvvizsgán a szóbelin azt mondtam a tea & milk-re, hogy hagyományos orosz ital?

Figyelt kérdés
Elkezdtem sorolni különböző kultúrák étkezési szokásait, és véletlenül azt mondtam a tea & milk-re, hogy orosz. Összekevertem a tea & jam-mel, ami viszont tényleg orosz... Csak akkor jutott eszembe, mikor már kijöttem. Szerintetek mennyire baj?

2012. nov. 24. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ott nem a lexikális tudásod nézik, hanem a nyelvtudásod, szóval lehet sík hülye is csak jól beszéld a nyelvet.
2012. nov. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol függ... szakmaival bövitett nyelvvizsgan ez nagyon durva hiba, ott a lexikalis tudas szamit az adott nyelven.
2012. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sima TELC B2 nyelvvizsga volt.
2012. nov. 25. 00:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nyelvtanilag helyes volt, a szókincsed pedig rendben van, nem hiszem, hogy gondot csinálnak belőle. :)
2012. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem. :/ Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 25. 00:08
 6/8 webnyelv ***** válasza:
"Sima" nyelvvizsgán tényleg magát a nyelvtudást nézik. Valószínű, ezen nem fog múlni a nyelvvizsgád.
2012. nov. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Emberkék, sikerült! :D
2013. jan. 2. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
gratulálok
2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!