Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani spanyol...

Tudnátok ajánlani spanyol nyelvű sorozatokat nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés
Természetesen nem szappanoperákra gondolok.

2013. febr. 11. 17:31
 1/7 anonim válasza:
Én anno a Balfék körzet (Los hombres de Paco) miatt kezdtem el spanyolt tanulni. Magyar nyelven is meg van, meg eredtin is lelehet szedni. Egyszerüen imádom.
2013. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El Barco. Nyelvtanulásra a szappanopera sem rossz különben, azok között is van nézhető.
2013. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szappanoperákat nézek spanyolul, ami nem hülyeség, mert az "utca nyelvét" beszélik, szerintem hasznosak. de ha te nem szereted, akkor felettem ajánlottak is jók, én nem ismerek több ilyesmi sorozatot.
2013. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A szappanoperák szerintem is kiválók a tanuláshoz. Saját tapasztalat. Nagyon hasznos kifejezéseket, mondatfordulatokat tanulhatsz meg benne. Én pl szeretem a Telemundo sorozatait persze nem a nyálas csöpögős szerelemes sorozatokat, mert azokat én sem szeretem.De vannak nézhetők. Pl tudom ajánlani a La Casa de al lado és a Dónde está Elisa?-t De talán az első, ami jobban tettszene szerintem.
2013. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
El Internado. Sok évados-misztikus.
2013. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Física o química, Acusados, Gran hotel, meg a sok szappanopera, de azok latin-amerikaik, a fentiek spanyolok.
2013. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
La casa de papel. Imádtam! Az El internado-t is láttam, másik nagy kedvencem. :)
2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!