Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért lehet lovári nyelvből...

Miért lehet lovári nyelvből nyelvvizsgázni, ha az egyetemen úgysem fogadják el?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mert egy nyelv.

bizonyos helyeken meg kérhetik is akár.

2008. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerencsére nem mindent csak azért csinálnak az emberek, hogy az egyetemen elfogadják. Van, akinek más miatt kell a nyelvvizsga, nem azért, hogy meglegyen a diplomája. Amúgy minden nyelvből lehet nyelvvizsgázni.
2008. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van! A nyelvvizsgát nem azért találták ki, mert egy kellék a diplomához.
2008. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem azért kérdeztem, mert nem tartom jónak. Csak kíváncsi voltam. :)
2008. jún. 7. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk elfogadják az egyetemen is (PTE-BTK). Középfokúm van belőle, de nem azért csináltam, mert elfogadják (bár ez lett a második nyelvvizsgám a diplomához), hanem mert egy nagyon logikus nyelv és megtetszett. Soha nem tudom mire lesz jó, hogy tényleg beszélem.

(Vagyis már volt is jó poén belőle. Egy tanítványom beszólt valami cifrát így és nézett, nagy döbbbent szemekkel, amikor ezt lováriul le is reagáltam neki. Azért a meglepődésért már megérte:)))))

2009. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!