Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet itt Magyarországon...

Hol lehet itt Magyarországon megtanulni nagyon jól angolul?

Figyelt kérdés

Még nincs lehetőségem kimenni külföldre, viszont meg szeretnék tanulni angolul nagyon jól. Annyira, hogy ha például angol vagy amerikai filmet nézek, megértsem. Melyik magyar iskolában vagyis hol tanítanak nagyon jól? Valaki ajánlana valamit?

Köszönöm!


2013. márc. 3. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom megmondani, hogy milyen módszerekkel:


Az alapokat így is úgy is át kell szenvedni. Ez kb. 1/2-1 év.


Utána menj olyan kurzusra ahol előre megbeszélt témákból kell felkészülni és erről beszélgettek az orán. E mellett válaszd ki egy egyszerűbb könyvet amit tudsz hallgatni és olvasni is. Amikor csak szabad időd van (metrón buszon jövet menet). Emellett kezd el a kedvenc filmedet nézni angolul, angol felirattal(!!!) de csak angollal. Aztán mégegyet, aztán sorozatokat (angol feirattal) stb... Szóval tanulj szórakozva, könnyedén. Egy idő után olvasd/hallgasd a híreket angolul! Ezt ma már rém egyszerű megtenni. Amikor én csináltam még súlyos pénzekbe került egy videokazetta vagy egy audiobook beszerzés.


Mondjuk kezdetnek a micimackót át is tudom passzolni könyvben és audiobookban is...

2013. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 folyt.


azt viszont tudatosítsd magadban hogy csak attól hogy eljársz egy kurzusra még nem fogsz megtanulni jól angolul...

2013. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez így tényleg jól hangzik, csak legyen meg a kitartásom, mert tudom, hogy nem egyszerű.. Még egyszer köszi a tanácsot:)
2013. márc. 3. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! A hangsúly a napi rendszerességen van!


Szóval hajrá!

2013. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Észben tartom! Köszi!:)
2013. márc. 4. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló!


Te nyelvtanár vagy esetleg? Vagy mi közöd a nyelvtanuláshoz? (Bocsánat, nem tudtam jobban megfogalmazni ezt, ne érts félre!:))


Te milyen nyelvet beszélsz? Magadtól tanulsz nyelveket?


Végre valaki, aki nem valami hiperszuper, világ megváltó programra esküszik! Blogot kellene indítanod nyelvtanulási technikákról. Komolyan!

2013. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is jobb amit mondott, mint ezek a nyelvtanuló oktatási "tanulj nyelvet ingyen vagy könnyen" programok:))
2013. márc. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!