Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges egyedül eredményese...

Lehetséges egyedül eredményesen nyelveket tanulni? (németet, spanyolt)

Figyelt kérdés

Németül 5 évet tanultam, de már 3 éve nem foglalkoztam egyáltalán a nyelvvel és kb mindent elfelejtettem .. Meg nem is szerettem tanulni, akkor még nem gondoltam, hogy később hasznos lenne.

A spanyolt a nulláról kezdeném.



2013. márc. 29. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a némettel tudnál boldogulni, de szerintem tanár nélkül elég nehéz egy új nyelvet, teljesen egyedül elkezdeni.
2013. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A németben tudom ajánlani ezt az oldalt, ha még nem ismered:

[link]


Próbálkozhatsz egy szintfelméréssel is, hogy nagyjából tudd, mi az, amit gyakorolnod kell.

Ezután regisztrálsz, és megrendeled a felajánlott modulokat.

Az egész teljesen ingyenes.

Nézd meg, nekem sokat segít.


Ez is egy jó oldal, felfrissíti a tanultakat.

[link]


Most látom, hogy itt még spanyolul is megtalálod a legfontosabb kifejezéseket, szabályokat.


Ez is egy nagyon jó oldal, itt lehet böngészni a linkek között.


[link]


Ennyit tudtam segíteni.

Üdv

2013. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, mert végső soron mindennek utána tudsz már nézni az interneten, a kiejtéshez videókat is találsz a YouTube-on, de ettől függetlenül ha abszolút kezdő vagy, az első lépésekhez nem ártana egy tanár (mert ha nem tudod a szavakat, akkor pl. rákeresni sem tudsz azokra a kiváló anyagokra, amelyek csak spanyolul érhetőek el).
2013. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a linkelt oldalakat is. :)
2013. márc. 30. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvass sokat -
2017. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!