Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul vagy olaszul szeretnék...

Angolul vagy olaszul szeretnék tanulni tanár és tanfolyam nélkül. Melyiket válasszam? Mi a véleményetek az ELO-ról?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha egyedül akarod elkezdeni, akkor mindenképpen az angol. sokkal többet találkozol vele a mindennapi életben, könnyű a nyelvtana és rengeteg segédanyagot tudsz összeszedni innen-onnan.
2013. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én lekértem az ELO-nak az ingyenes bemutató leckéjét. Elég jónak tűnt. Viszont szerintem ahhoz képest, hogy végülis csak egy könyvet kapsz, túl drága. Jó. jó kijavítják a házi feladataidat, de akkor is.

Ha soha nem tanultál még angolul, akkor szerintem azért menj el legalább egy 60 órás tanfolyamra. Után viszont a neten tényleg nagyon sok ingyenes nyelvtanulási lehetőség van. Most ha beregisztrálsz az állam téríti a tanfolyam 90 %-át.

2013. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

angol biztos menni fog. Én olasz nyelvvizsga után egyedül csináltam az angolt és elsőre meglett.


Az olasz lehet nehezebb lett volna egyedül, az egy jóval bonyolultabb nyelv

2013. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!